Bezoek het HOVM op zondag 13 april en maak een rit met de A106 of 1304! Tijdens de zondagsritten zet het HOVM dit weekend twee pronkstukken uit de historische collectie in: de A106 van de NZH en de 1304 van de HTM. Ervaar zelf 60 jaar verschil in techniek tussen een tram uit 1911 en een ‘moderne’ PCC uit de jaren zeventig!
Het leukste museum van Den Haag is op 13 april geopend van 12.30 tot 17.00 uur. Naast de drie ritten is weer van alles te doen. Wandel in de remise langs de collectie historische trams en bekijk de thematentoonstelling over 75 jaar PCC in Europa met tal van historische foto’s, documenten, onderdelen en modellen. Voor de jonge bezoekers is er het Tina & Tony Raadspel met leuke prijzen.
Trek in koffie of een versnapering? Die kunt u krijgen in de museumwinkel, waar ook diverse leuke tramsouvenirs verkrijgbaar zijn, inclusief boeken, tijdschriften, ansichtkaarten en allerlei ‘hebbedingetjes’.
U bereikt het museum met HTM-tram 9, 11 of 12, halte Wouwermanstraat.
De dienstregeling van A106/1304 is als volgt:
- 12.45 uur > Scheveningen
- 14.00 uur > Duindorp
- 15.15 uur > Madurodam
Kaartjes koopt u in het museum of via de groene knop linksonder op de site.
Tot ziens in het HOVM!