
Op zaterdag 26 september 2026 organiseert het HOVM een excursie naar het NZH Vervoer Museum en de werkplaats van De Nieuwe Blauwe Tram in Haarlem. Hier kunt u met eigen ogen de enige bewaarde Boedapester van de NZH zien, inclusief enkele smalspoortrams en diverse bussen. In de werkplaats van De Nieuwe Blauwe Tram zijn de vorderingen te zien bij de reconstructie van het Tweeling-tramstel A619-A620.
De excursie begint om 10.00 uur bij het HOVM. De historische NZH-bus 6915 (DAF / Den Oudsten) brengt de deelnemers naar Haarlem. Bij aankomst krijgt u koffie of thee. Medewerkers van het NZH Vervoer Museum verzorgen een rondleiding door het NZH Vervoer Museum. Daarna is er de mogelijkheid de werkplaats van Stichting De Nieuwe Blauwe Tram te bezoeken, waar de gelede NZH-tram A619/A620 wordt herbouwd. Rond 14.00 / 14.30 uur vertrekt de bus weer naar het HOVM in Den Haag.
De kosten voor deelname bedragen slechts 32,50 euro. Dat is inclusief de busreis, de toegang tot het museum, koffie/thee en de rondleiding(en). Kaartjes bestelt u HIER.
Het is mogelijk een eenvoudige lunch te bestellen. De kosten hiervan zijn 7 euro. U kunt de lunch apart bestellen via DEZE LINK.
Wacht niet te lang met aanmelden, want het aantal kaartjes is beperkt tot het aantal zitplaatsen in de bus.
LET OP: na betaling ontvangt u per e-mail een factuur voor de excursie en/of de lunch. Neem deze mee naar het HOVM, want het zijn ook uw toegangs- en betaalbewijzen!








